Przyprawa do bigosu

Przyprawa do bigosu

Bigos jest jedną z popularniejszych polskich potraw. Każda pani domu ma swój niepowtarzalny i jedyny sposób na doskonały bigos. Przyprawa do bigosu jest kompozycją wysokiej jakości przypraw, m.in. pieprzu czarnego, majeranku, papryki, ziela angielskiego, kolendry, oregano, które dodane do bigosu powodują, że dobry bigos staje się jeszcze lepszy. Przyprawę do bigosu można wykorzystać również do urozmaicenia i wzbogacenia smaku i aromatu innych dań na bazie kapusty, np. farszu do pierogów.

  • Przyp. do bigosu 30g_ok
J10vg8MN8hip4qnt4IB5mnAOwZVvh5lwl8OajZalnI9KnBu6i9mlb0UAhhhf17yyZtx5gO2+6uxf4xAiRrnlwAsgsIf5cpkL3fS6KAhBxu1F8hLIReBuMJFawCGoRu5xb2hqzVat64mbWEYb52ylFOI3UYlB1ZNwafBGrUlmLnm877H8D+pbZHiTy7PMAAAAASUVORK5CYII= Skład:

Sól, przyprawy (majeranek, papryka słodka, pieprz czarny, ziele angielskie, jałowiec, oregano, liść laurowy, kolendra, gałka muszkatołowa), warzywa i grzyby suszone (czosnek, cebula, cykoria, grzyby), cukier, aromat. W naszym zakładzie używana jest mąka pszenna, białko jaja kurzego, seler, gorczyca, produkty zawierające białka mleka.