Przyprawa do kurczaka

Przyprawa do kurczaka

Mięso z drobiu w naszej kuchni to już wieloletnia tradycja. Różnorodność potraw z drobiu jest ogromna. Przyprawa do kurczaka jest mieszanką przypraw ziołowych i korzennych, która nadaje potrawom z kurczaka specyficzny, lekko pikantny, doskonały smak i aromat. Zawarte w przyprawie papryka i curry podbarwiają potrawy na złocistoczerwony kolor, a imbir nadaje im specyficzny doskonały posmak. Może być używana do nacierania mięsa przed pieczeniem, duszeniem, w trakcie pieczenia lub do sporządzania sosów.

  • Przyp. do kurczaka 40g_ok
J10vg8MN8hip4qnt4IB5mnAOwZVvh5lwl8OajZalnI9KnBu6i9mlb0UAhhhf17yyZtx5gO2+6uxf4xAiRrnlwAsgsIf5cpkL3fS6KAhBxu1F8hLIReBuMJFawCGoRu5xb2hqzVat64mbWEYb52ylFOI3UYlB1ZNwafBGrUlmLnm877H8D+pbZHiTy7PMAAAAASUVORK5CYII= Skład:

Przyprawy (papryka słodka, kurkuma, kolendra, imbir, kozieradka, cynamon, pieprz czarny, chili, kmin rzymski, gałka muszkatołowa, koper włoski, goździki, kardamon), sól, warzywa suszone (cebula, czosnek, cykoria). W naszym zakładzie używana jest mąka pszenna, białko jaja kurzego, seler, gorczyca, produkty zawierające białka mleka.